Startup Live 2. kez Okalip Toplantı Keyfi Ev Sahipliğinde İstanbul’da

Uluslar arası organizasyon Startup Live, Okalip Toplantı Keyfi ev sahipliğinde ve Çağdaş Önen’in girişimleriyle, 2.defa İstanbul’da gerçekleşecek. Girişimcilerin fikirleriyle katılıp yatırımcılar ve alanında uzman kişilerle buluşma imkanı bulduğu bu organizasyon “54 saatte fikirden ürüne!” sloganıyla yola çıkmış.  26 Eylül – 28 Eylül tarihlerinde arasında gerçekleşecek organizasyona kayıt yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için startuplive.in adresini ziyaret edebilir, kayıt bölümünden etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

3 gün sürecek organizasyonda girişimciler, alanında uzman mentorlar eşliğinde girişimlerini jürilerin beğenisine sunuyor ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalıyor.

Okalip Toplantı Keyfi, ininal, ONEN Consultancy ve bidolubaski.com’un sponsor olarak yer aldığı, Medyanet’in medya partneri olduğu Startup Live İstanbul etkinliğinin jüri üyeleri: 41?29! kurucusu Alemşah Öztürk, Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop, seri girişimci & melek yatırımcı Orkun Tekin, Medyanet CEO’su Rima Erdemir ve TRPE Venture Partners yönetici ortağı Tolga Güreş’ten oluşuyor. Dereceye girecek ekipleri, Startup Live Academy online girişimci hızlandırma (accelerator) programı ile Avusturya’da düzenlenecek Pioneers Festival’ine katılım, Medyanet tarafından dijital pazarlama eğitimi ve ekip başına 1.500 TL’ye kadar ön ödemeli ininal kart ödülleri bekliyor. İnternet dünyasının önemli şirketlerden birçok temsilcinin yer alacağı Startup Live İstanbul etkinliği genç girişimcilere ve girişimci adaylarına harika fırsatlar sunacak gibi duruyor. Eğer sizde  “bi fikrim geldi” diyorsanız, bu etkinliğe mutlaka katılmalısınız. Sevgilerimle

İlk yorum sizden

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.