ONE DIRECTION: THIS IS US

Dünya çapında süper starlar Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles ve Louis Tomlinson sizlere beyaz perdeye adım attıkları büyük yapım “ONE DIRECTION: THIS IS US”la karşınızdalar.

Bir konser kaydı ve turne belgeselinden çok daha fazlası olan bu film, dünyanın en büyük müzik grubunu yakından ve şahsen tanıma olanağı sağlıyor. Grup üyelerinin Meksika’dan Japonya’ya, Londra’nın ünlü O2 arenasından daha pek çok yere uzanan dünya turnesi sırasında çekilmiş olan “ONE DIRECTION: THIS IS US”, yüksek oktanlı performans kayıtlarını samimi röportajlar ve kamera arkası görüntülerle birleştirerek, One Direction olmanın gerektirdiği yetenek, çok çalışma ve zorluklara eşsiz bir bakış açısı sunuyor. Film mütevazı hayatlardan çıkıp, benzeri görülmemiş bir yükselişle şöhrete kavuşan ve hayranlarının desteğiyle One Direction olarak dünyayı fethederek bir fenomene dönüşen müzik grubunun etkileyici öyküsünü anlatıyor.

Kendilerine One Direction adını veren grup anında sansasyon yarattı. Yetenekli ve rahat tavırlı erkeklerden oluşan grup çok geçmeden yurt çapında genç kızların ilgi odağı oldu. Bu erkekler ses ya da görüntü olarak önceden paketlenmiş gibi durmuyor, sadece, sahnede ve sahne dışında yetenek, dostluk ve karizma yayıyorlar. ONE DIRECTION’ı daha yakından tanımak için mükemmel bir fırsat.

 ONE DIRECTION 1184625 - ONE DIRECTION

TriStar Pictures Warrior Poets / Fulwell 73 işbirliğiyle bir Syco Entertainment / Modest! yapımı olan “ONE DIRECTION: THIS IS US”ı  Morgan Spurlock yönetiyor. Filmin yapımcılığını Simon Cowell, Adam Milano, Morgan Spurlock ve Ben Winston yapıyor; yönetici yapımcılığını ise Richard Griffiths, Harry Magee, Will Bloomfield, Doug Merrifield, Jeremy Chilnick ve Matthew Galkin gerçekleştirmiş “ONE DIRECTION: THIS IS US”ın görüntü yönetimi Tom Krueger’ın, kurgusu Pierre Takal’ın, orijinal müziği ise Simon Franglen’ın imzasını taşıyor.

Filmin süresi 1 saat 35 dakikadır. Hayranları için kaçırılmayacak bir fırsat şimdiden iyi seyirler diliyorum.

[youtube C0I9ikjQtuI nolink]

İlk yorum sizden

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.