HANGOVER 3: FELEKTEN BİR GECE / THE HANGOVER PART III

Hangover3-Afis-TR eVeee Hangover 3 yine yeni yeniden 31 Mayıs 2013 tarihinde bizlerle olacak

İki yıl geçmiştir. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) ve Doug (Justin Bartha) evlerinde olaysız ve mutlu hayatlarına devam etmektedirler. Dövmeler lazerle silinmiş, dosyalar temizlenmiştir. Felaket mıknatısı Leslie Chow’dan (Ken Jeong) aldıkları son habere göre de kendisi Tayland’da bir hapisanede yatmaktadır. Adamlarımız, Las Vegas ve Bankok’ta yaşadıkları olaylar sonrasında neredeyse tamamen normale dönmüştürler.
Kurt sürüsünün halinden memnun olmayan tek adamıysa Alan’dır (Zach Galifianakis). Hala amaçsız dolaşan grubun kara koyunu ilaçlarını bırakmış ve doğal dürtülerini tamamen açığa çıkarmıştır. Tabi bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir yaşam demektir. Bu durum kişisel bir kriz yaşayıp, sonunda ihitiyacı olan yardımı almaya karar vermesine kadar sürer.
Tabi, ilk adımı atmasını sağlayacak kişiler de, en iyi üç arkadaşından başkaları değildir.
Bu sefer düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki? Ancak Kurt Sürüsü yollara düştüğünde herşey mümkündür.
Kargaşa ile dolu uzun bir yolculuğun mukayese kabul etmez epik finalini oluşturan “HANGOVER 3: FELEKTEN BİR GECE / The Hangover Part III”de adamlarımızın herşeyin başladığı yer Las Vegas’a geri dönüp, başlattıkları işi bitirmeleri gerekir.
Öyle ya da böyle…her şey burada sona erecektir.

“HANGOVER 3: FELEKTEN BİR GECE / The Hangove Part III” Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha’yı; Phil, Stu, Alan ve Doug rollerinde tekrar biraraya getiriyor. Ken Jeong, Heather Graham, Jeffrey Tambor, Gillian Vigman, Sasha Barrese ve Jamie Chung da takıma geri dönüyorlar. John Goodman ise ilk kez bu bölümde takıma katılıyor. Dünya çapında rekorlar kırarak fenomene dönüşen serinin üçüncü ve son bölümünde yine Todd Phillips, Craig Mazin ile birlikte yazdığı senaryonun yönetmeni. Kahkaha dolu bir Hangover finali olacağa benziyor şimdiden iyi seyirler diliyorum.

[youtube UjOCEPCFXQY nolink]

HANGOVER 3: FELEKTEN BİR GECE / THE HANGOVER PART III” için 1 Yorum Yapıldı

Siz de yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.