Forever Young BBL ile İşte Sonuç

BBL ile başlayan muhteşem tecrübem şimdilik nihayetlendi. 3’er haftalık periyotlarda 5 seans olarak yapılan uygulamalar çoktan bitti. Hani kötü olunca elli yerde anlatılır da iyi olunca pek konuşmazsınız ya yaşadığım galiba tam olarak da bu. Fakat sizlerden gelen yoğun istekler doğrultusunda bitmiş halini de paylaşmam kaçınılmazdı.

Bu süreçte neler yaşadım. Başıma neler geldi ve artık nasıl görünüyorum hadi bakalım 🙂

Funda kendine ne yaptın bilmiyoruz ama 10 yaş genç görünüyorsun.

Hımmm, cildin niye öyle parlıyor kremini mi değiştirdin?

Sende başka bir ışıltı var ama çözemiyorum

Neee! Bu kızlar senin mi? 🙂

Yaw yıllar sende tersine mi işliyor be kadın!

Bunlar sizlerden gelen geri bildirimlerin küçük bir kısmı. E ama saklamıyorum ki, söylüyorum. “Nasıl yani?” diyerek inanamayan gözlerle yüzümü mıncıklamaya kalkmayın artık. Yemin mi edeyim illaki. İnanın başka bir şey yapmıyor ve sizlerden bir şey saklamıyorum. :)))

Ersin Ülkür hoca bu süreçte bana leke tedavisi de yaptı. Leke tedaviniz esnasında 1-2 gün içinde kaybolan koyu kahve lekeleriniz oluyor ama hemen dökülüp altından harika lekesiz cildiniz çıkıyor. Yalnız size tavsiyem leke tedavisi de yaptırmaya karar verecekseniz ve yoğun çalışma temponuz varsa bu uygulamayı cuma günü gibi yaptırıp hafta sonunuzu da toplantısız geçirmeniz. Gerçi ben fondöten ve pudra ile lekelerimi rahatlıkla kapatıp 50 kişiye seminer vermeye gittim fakat siz bunu tercih etmeyebilirsiniz.

Her seans sonrası cildim daha parlak daha kaliteli ve ışıl ışıl görünmeye başladı. Pahalı kozmetiklerle vedalaştım… 3 üncü seanstan itibaren tonlarca para verdiğimiz gece kremleri, kapsüller ve cilt sıkılaştırıcı serumlarla vedalaştım. Artık yüzüme hafif bir nemlendirici ve güneş koruyucu dışında bir şey kullanmıyorum. Çünkü hiç ihtiyacı yok. Zaten uygulamanın başında doktorum Ersin beyde bunu söylemişti. Fakat doktorlar ne kadar söylerse söylesin sizin pek inanasınız gelmediğinden olsa gerek bende “ hı hı” demiş ve açıkçası pekte ihtimal vermemiştim.

Fondöten ve pudra fazla geliyor…

Cildim öyle güzel görünmeye başladı ki yüzüme fondöten veya pudra sürdüğüm zaman haksızlık yapıyor muşum gibi geliyor. Hafif bir allık yetiyor da artıyor bile. Daha diri daha canlı ve kesinlikle daha genç bir cildim var artık. Her aynaya baktığımda harika hissetmeme sebep olan Sevgili doktorum Ersin Ülkür‘e kucak dolusu teşekkürler.

funda

İlk yorum sizden

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.