Anvirzel ve Ziya Özel Hakkında

Bu satırları okuyan herkese öncelikle acil şifalar diliyorum. Dr.Ziya Özel` in sitesine girdiğinize sevindim, orada yazan her şeyi kelime kelime okumanızı tavsiye ederim, özellikle de vaka raporlarını tabi. Söylenecek çok şey var tabi, buralarda sayfalarca yazabilirim aslında.

Özetle, Türkçe ile birlikte İngilizce olarak hazırlanmış bu sitenin dışında google üzerinden zakkum tedavisi ile ilgili sorgulama yaparsanız maalesef bu tedaviyi küçümseyici, bu tedavinin asılsız olduğu, Dr. Ziya Özel` in sahtekar olduğu gibi mesnetsiz, yalan, birilerinin ekmeğine yağ sürmeye yönelik ve mevcut radyoterapi ve kemoterapi tedavilerinin esas alınması gerektiğini savunan haberler ve köşe yazıları karşılaşırsınız. Halbuki, sorgunuzu bitkinin latince ismi olan NERİUM OLEANDER olarak yaparsanız yabancı dilde yazılmış, bu tedavi şeklini öven, milyarlarca dolarlık kemoterapi sektörünün ise tamamen ticari, insanları zehirlemekten ve özelliklede kalp kasını zayıflatmak suretiyle öldürmekten öteye gitmeyen, ilk etapta kanser yayılımını durdurdu gibi görünürken vücudu yıpratan bir safsata olduğuna dair sayısız makale, forum vb. ile karşılaşırsınız. İnsanı en çok üzen şey ise bizler Dr. Özel` i yerden yere vururken yüzlerce makalede kendisinden övgü ile bahsedilmesi, yüzlerce forumda zakkum bitkisi kullanarak kanseri yenen insanların kendisini şükranla anması. Evet dikkat ettiyseniz yenen diyorum altını çize çize.

Birkaç ay önce uzun bir makale okudum, yazarı onkolog kökenli olup, daha sonra kemoterapi sektörüne başkaldıran ve kendisini tamamen alternatif tıbba adayan Avustralyalı bir doktordu. Kendisi aynen şöyle diyor; “gerektiğinde kanser hastalarına yapılan otopsilerde en çok söyledikleri şey şudur: vaaaayyy beeee görüyor musunuz tümör ne kadar da küçülmüş”. İyi kardeşim tamam da hastayı öldürdünüz!!! Hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama var sayalım hasta bir kemoterapi ilacına cevap vermedi. Diğer bir ilaca geçilir ve doz düşürülür, sonra bir başka ilaca geçilirse doz yeniden düşürülür, çünkü tümörü ve kanserli bölgeyi baskı altına alan kemoterapi vücudu da inanılmaz bir şekilde yıpratır ve kan değerlerini düşürür. Zavallı insancıklar aslında birer mucize olan pekmez, kefir ya da diğer bitkisel ürünler kullanarak vücudun bağışıklık sistemini yükseltirler ve yeni bir kemoterapiye hazır hale getirirler. Zakkum bitkisi kullanarak kemoterapi alan hastaların neredeyse tamamının saç dökülmesi ve bulantı gibi yan etkilere maruz kalmadıklarını söylemelerinin tek sebebi, zakkum bitkisinin bağışıklık sistemini inanılmaz derecede yükselterek vücutta kemoterapi zehrinin etkilerine karşı bir kalkan oluşturmasıdır. Bazı sitelerde kemoterapinin bir zehir olduğu kabul edilmekle birlikte zakkum tedavisinin de %70-%80 etkili olduğundan bahsedilmesinin asıl nedeni şudur; Defalarca kemoterapi almışsınız, vücut yıpranmış, kanser ilerlemiş, zakkum size ne yapsın. Ya da 40 yıl sigara içmişsiniz, ciğerleriniz kurum bağlamış, bir bacağınız kesilmiş, aynı zamanda şeker hastasısınız ve kanser de son safhasına gelmiş. Zakkum kullansanız ne olur kullanmasanız ne olur. Buna rağmen zakkumun ki birkaç hafta ömür biçilen hastalarda bile etkili olduğundan bahsediliyor.

Biliyorum konu uzadıkça uzuyor. Uzun lafın kısası güzel ülkemizde, her şeyin en iyisini hak eden ve zakkum sayesinde dış borcunu sıfırlayabilecek eşsiz yurdumuzda Dr. Özel` in kıymeti bilinmedi ya da bilinmesi istenmedi. Ziya Özel` in karışımı yurt dışında ANVİRZEL ismi ile patent aldı. İlaç kapsamına sokulması için gerekli süreçler kasıtlı olarak tamamlanmadı. Bundan kimsenin şüphesi olmasın ki bu ilaç 10-15 yıl sonra eczane raflarındaki yerini alacak, kemoterapi denen zehir ve kanser illeti tarihe karışacak. Baldızımı götürdüğümüz çok bilinçli ve zakkum tedavisi hakkında bilgisi olmadığını ve kemoterapiden vazgeçilmemesi gerektiğini belirten ve aslında her şeyin farkında olan bir doktor aynen şunu söyledi: “siz moralinizi bozmayın, hayata asılın, tedaviye devam edin, hayatınızı uzatmaya çalışın, ben eminim birkaç yıl sonra kanser bir iğne veya bir hap ile tedavi edilebilecek bir hastalık olacak, buna gerçekten inanıyorum”. Sizce de çok manidar değil mi? Konuyu saptırmadan şunu da eklemek isterim, sentetik antibiyotikler çıktıktan sonra ve bunlar üzerinden inanılmaz rantlar elde edildikten sonra terkedilen ve hatta kötülenen yüzlerce yıllık maziye sahip GÜMÜŞ SUYU (COLLOİDAL SİLVER) sayesinde antibiyotiklerle bünyesi harap edilen ama bir netice alınamayan arkadaşımın böbrek iltihabı geçti, ben gümüş suyunu 6 yaşındaki kızıma veriyorum iki kıştır hapşırmıyor. Kansere de birebir, özellikle kemoterapinin yan etkilerini azaltıyor ve vücuda ikinci bir bağışıklık sistemi kazandırıyor. Gümüş suyu ile ilgili Türkçe makaleler var internette, hatta cüzi bir ücrete sipariş de edebilirsiniz, hatta ve hatta gerekli tertibat ile evde de neredeyse maliyetsiz olarak hazırlayabilirsiniz. Lütfen GÜMÜŞ SUYU` na da mutlaka bir bakın.

Bitiriyorum, nerede kalmıştık. Evet Anvirzel` den bahsettim, ayrıca bu tedaviyi uygulayan bir de klinik var Honduras` ta. Amerika` daki ağzının suyu akan aşağılık kemoterapi simsarları baş kaldırdığından Honduras` ta açmışlar kliniği adı da SALUTİNTEGRAL. Doktorlarıyla temasa geçtim, tedavinin aylık maliyetinin 1000- 1500 dolar arasında değiştiğini söylediler. Kemoterapiye yöre kat kat ucuz dikkat ederseniz. Bu tedavinin resmileşip Türkiye`de de böyle bir klinik açıldığını ve SSK` nın, Emekli Sandığının bu tedaviyi karşıladığını hayal edin… Türkiye` nin sağlık harcamaları birkaç kat düşer… Pardon pardon, her kademede yuvalanmış zavallı kemoterapi simsarlarını düşünmedik tabi, unutun gitsin.

Son olarak, ben çok iyi hatırlıyorum Dr. Özel 1980` lerin sonunda ilk olarak zakkum tedavisinden bahsettiğinde bu bitkiyi evlerinde çaydanlıklarda demlemeye kalkıp içenler ve tabi ki zehirlenerek ölenler oldu. Zakkum karışımını evde de hazırlamak mümkün. İnternette rastlayacağınız ortalama ücretli zakkum hapı ve şuruplarına bakınca tamamen maliyetsiz ancak tehlikeli ve zor bir süreci var. Bunu kullanarak da aynı etkinin elde edilebileceği söyleniyor. Hastaya bu karışımdan sabah akşam yarım çay kaşığı veriliyor ve doz yavaş yavaş 1 çay kaşığına yükseltiliyor. Sağlıklı insanlarında bu karışımdan haftada 3 defa kullanmaları durumunda ömür boyu kansere karşı dirençli olacaklarından bahsediliyor. Ben yine de bunun iyice öğrenilmeden hazırlanmaya kalkılmamasını öneriyorum, dediğim gibi tehlikeli. Onun için buradan bir tarif vermem doğru olmaz. Hatta bunu kullanan ve faydasını görenlerle yazıştım. Zakkumu kaynatırken yerin iyi havalandırılmaması durumunda bile zehirlenme olabileceğinden bahsettiler. Bir de zakkum filizlerinin oto yollara ve kimyasal ilaçlara ve atıklara uzak olmaları gerekiyor. TEKRAR EDİYORUM SADECE BİLGİ OLARAK YAZDIM, İYİCE ARAŞTIRMADAN, BENİM GİBİ SAYISIZ KAYNAĞA ULAŞMADAN VE AKLINIZA TAM OLARAK YATMADAN DENEMEYİN… Bir de kan sulandırıcı ilaç kullananların her ne çeşidi olursa olsun, zakkum ekstresini dikkatle veya gerektiğinde kan sulandırıcı ilacı doktor kontrolünde azaltarak kullanması gerekiyor.

Son bir cümle; lütfen kanserden korkmayın, Avrupa` da, Amerika` da insanlar çok bilinçli ve sorumluluk sahibi. Her bir kanser hastasına bir psikolog da bakıyor. Bu bir ekip işi… Bizde ise insanlar hastane koridorlarında kaderlerine terkediliyorlar, azarlanıyorlar… Moral ve bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesi çok önemli faktörler. Biliyorum çok uzun bir yazı oldu, umarım yayınlanır ve birilerine faydası dokunur. Herkese tekrar acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,
Serdar Gözütok

Anvirzel ve Ziya Özel Hakkında” için 154 Yorum Yapıldı

 1. MUSTAFA YANSAK

  Çok sevdiğim ve henüz 37 yaşında 1 küçük çocuğu olan kayınbiraderim kanser hastası. Hastalık epey ileri evresinde. Ben Ziya Özel bey'e ulaşmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız ailecek çok mutlu olacağız. Size de ömür boyu minnettar kalacağız.

  Cevapla
 2. YAS HAK

  Ziya Beyın adresı : Ziyagokalp cad No 19 armutalan/Marmarıs.
  Armutalan beledıye bınasına yakın oturmakta.Beledıye yakınlarında kıme sorarsanız gosterır.
  Tel:0 252 4170990
  ALLAH ŞİFA VERSİN

  Cevapla
 3. alper

  babam kanser hastası verdıgınız telefonu arıyorum telesekreter cıkıyo nasıl ulaşabiliriz su an ordamı oradaysa gitmek istiyoruz su an ordamı bilen varsa lütfen söyleyın

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Evet şu an dönmüş ama hasta kabul etmiyormuş. Kapıya gidip ikna edebilirseniz olur aksi takdirde İstanbul'a dönerse kesinlikle hasta kabul etmiyor.

   Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Evet maalesefki hasta kabul etmiyormus. Fakat tek şansınız marmaris İstanbul'a dönerse kesinlikle bakmaz orada yine bir ihtimal ikna edebilirsiniz.

   Cevapla
 4. Duygu

  Merhaba Funda Hanim,
  Artik eskiden oldugu gibi hafta ici 9-13 arasinda da mi hasta kabul etmiyormus Marmaris´te? Tesekkür ederim

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   son gelen haberler böyle maalesef :/ fakat kapıdan döndürüyor mu bilmiyorum :(

   Cevapla
 5. Duygu

  Merhaba Funda Hn,
  yeni birsey duydunuz mu? Biz hastamizla gitmek istiyoruz Marmaris´e ama kapidan da döndürülürsek cok zor olucak hastamiz icin oraya kadar geldikten sonra. Yardimci olabilir misiniz?

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   öncelikle hastanızın sonuçlarıyla siz gidin. Hastayı yormayın oraya kadar ara ara kabul ediyormuş duyduguma göre

   Cevapla
 6. mehmet

  mrb funda hanım
  dün hastanede yaşlı bir teyze kayınvalidesinin yıllar önce ziya beye gidip,dr bey zakkumu kaynatıp, bir yemek kaşığı ile şifa buldğunu bahsetmiş,acaba böyle kaynatılıp çok az şekilde(tatlı kaşığı) içilmesi mümkün mü? tehlikeli mi? dr ziya beye ulaşamıyoruz, ilacını alamıyoruz ,böyle kendimiz bir yöntem izlememiz doğru mu? geçmişte olumsuz şeylerde okudum,siz ne dersiniz?

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Kesinlikle yapmayın çok tehlikeli ziya beyin basını belaya sokanda bu tarz yaklaşımlardı zaten. Ziya bey şu an marmariste hasta kabul etmiyormus duyduguma göre fakat bence kapısına gidip görüşmeyi denemelisiniz. Başkaca bir yöntem çok sıkıntılı olur yapmayın.

   Cevapla
 7. Kemal

  Ziya Özelin ilacı Anvirzel Hondurasda
  http://www.saludintegral.hn/index.htm
  Firması tarafından ABD den verilen patent ile üretilmektedir.
  Bu Firmanın Türkiye partnerinin İstanbul Fenerbahçede Ofisi vardır.
  sertan@edta.com.tr
  adresinden ulaşılabilir.
  Temasa geçerseniz Hastaların tüm tıbbi dökümanlarını istiyorlar ve tercüme edip Hondrasa gönderiyorlar.
  Hondrastan olumlu cevap gelirse Anvirzelin temini konusunda yardımcı olmaktadırlar.

  Cevapla
 8. aslı

  merhaba,
  babama prostat ca tanısı kondu ve çok yaygın kemik metastazları var.klasik hormon tedavi uygulanıyor ama faydasına doktolar bile inanmıyor.tümör skoru 9.yazınızda ilgili ilacın houndrasta bulunduğu söylemiştiniz. acaba orası sahte ilaç olabilirmi. internette ziyabeyin bir röportjında sahte olduğunu ifade eden bir yazı gördüm. deneyipte fayda gören oldu mu acaba? bilgi rica ediyorum,lütfen yardımınızı rica ederiz. ziya bey istanbulda nerde yaşıyor biliyor musunuz,ulaşmam için yrdımınızı rica ederim.

  Cevapla
 9. Duygu

  Merhaba Asli,
  Honduras´taki sirket sahte degil, gercekten zakkum extresi üretiyorlar. Ama anladigim kadariyla prosesleri Ziya Bey´inkinden biraz daha farkli. Mesela Honduras´taki extre ates cikarmiyor, Ziya Bey´inki ise cikariyor. Yani sanirim icinden bazi maddeleri elimine etmisler. Kendi düsüncem onlarin extresinin Ziya Bey´inki kadar etkili olmayabilecegi, ama bu benim düsüncem tabi.

  Cevapla
 10. yasmin

  Merhaba Funda Hn,
  Yakınım için lenfoma teşhisi konuldu. Acil olarak Ziya Bey e ulaşmak istiyorum çok geç kalmadan. Şuanda İstanbul mı? Marmaris te mi? Kendisine nasıl ulaşabilirim?

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Ziya bey şu anda Amerika'da maalesef 6 ay süresincede Türkiye'ye gelmeyecekler sanırım.

   Cevapla
   • veysel

    funda hnım merhaba benim babam mezatolyama hastası ve acilen ziya beyi bulmamız lazım daha önce bu vakada bi çok basarısı oldunu duydum ona ulaşamazmıyım gerek türkiyede gerek yurt dısında?

    Cevapla
    • veysel

     ve funda hanım ciddi anlamda en kısa sürede ulaşmamız lazım elimizden geldiğince çabaladık ama ameliyat olcaktı en son bünyesi çok zayıf oldundan dolayı ameliyat aetmediler tüm tetkikler normal ama çok zayıf vücut bağısıklık sistemi ice zayıfladı lütfen en kısa sürede irtibata geçerseniz sevinirim:(

     Cevapla
 11. Adnan Bayramoğlu

  Annem kolon kanseri.
  durum acil olduğundan size yazıyorum. kometerapi artık yapılamıyor.
  Bundan dolayı Doktor Zİya beye ulaşmak istiyorum. Amerikaya gidip görme imkanım var. Eğer sizde varsa bana iletişim bilgilerini verirseniz çok memnun olacağım.
  Adnan Bayramoğlu

  Cevapla
 12. fatma kaymaz

  sayın Ziya hocm benim eşim 44 yaşında 7 mayıs 2012 de Glioblastoma Mutiforme(C71) tanısı konuldu.hastamla size gelip muayne olmak istiyorum yalnız telefon ile ulaşamadım.ne olursunuz çok dardayım lütfen hocam yardımınıza ihtiyacım var sizlerin hasta kabul etmediği söyleniyor lütfen hocama ulaşmak istiyorum önce Allaha sonra size güveniyorum.

  Cevapla
 13. Duygu

  Merhaba Funda Hn,
  eski hastalari hala Istabul´da ilac alabilir mi Ziya Bey Amerika´dan gelmeden önce, bu konuda bir bilginiz var mi? Bizin hastamizda Ziya bey´in ilaclari ise yariyor diye düsünüyoruz ve birkac hafta sonra yeni ilaca ihtiyacimiz olacak. Cok tesekkürler.

  Cevapla
 14. yasmin

  funda hn hocaya mail de attım ama hiç bir şekilde iletişime gecemiyorum. Türkiye de onun yardımcıları, öğrencileri ve aynı tedaviyi yapan hekim arkadaşları yok mu? bizim için zaman çok önemli ve aleyhimize işliyor. Yardımcı olmanızı veya bana bir yol göstermenizi rica ediyorum. Gerçekten çok çaresizim...

  Cevapla
 15. volkan

  Ocak ayı itibariyle babama beyin tümör teşhisi konulmuştu. Bir sürü doktora gitmeme karşılık ,Yapacak bir tedavide bulamayınca ziya beye zor da olsa ulaşıp ilaçlarını kullanmaya başladım. Bir süre sonra aynı tümörün primeri kalp olarak belirlediler. babam kurban bayramından önce kalpten ameliyat oldu.

  Çıkan patoloji raporunda ise çıkarılan parçaların kanser olmadığı anlaşıldı. Henüz adını tam olarak koyamasalarda hastalığa "Erdheim chester " olduğundan şüpheleniyorlar. Biz ameliyatı kocaeli araştırma hastanesinde yaptırdık. Pataloji raporuda burada düzenlendi. Ben her türlü ihtimale karşılık aynı örnekleri çapa hastanesinde de inceletiyorum.
  Beyinde bulunan bu kitleler yüzünden Babam şu anda genel olarak konuşma bozukluğu ve yürme bozukluğu yaşıyor. Hastalığın tam olarak teşhisini koyduktan sonra bunun üzerine gitmeyi düşünüyorum.

  Funda hanım,

  Benim en son temmuz ayında H.ZİYA ÖZEL' den aldığım ilaçlar var. Tam sayısını hatırlamıyorum ama 16 yada 17 tane. Ben bu ilaçları artık kullanmayacağım. Dolayısıyla bunları aldığım fiyattan satmak istiyorum. Benim adresimi yayınlamadan bize yardımcı olmanızı, aracılık yapmanızı rica ediyorum.
  Hakikaten ziya beye ulaşmak oldukça zor. Ulaşabilen hastalar için ise ziya beyden ziyade eşini geçmeleri gerekiyor.Çünkü ziya bey artık oldukça yaşlı. Zaman zaman yaptığı konuşmaları tekrarladığını, okuduğu raporları tekrar tekrar okuduğunu fark ettim. "eşini geçmeleri gerekiyor" derken. Ziya bey yaşlı olduğundan eşini korumak adına gelen hastalara bakmasını istemiyor.
  Zira ziya bey yaptığı işten gurur duyduğu her halinden belli.
  Elimde çok fazla ilaç olmadığından sürekli de bu konuda kimseye yardımcı olamayacığım için bu konuda aracı olmanızı rica ediyorum.
  Birde şunu ilave etmek istiyorumki astalık ne olursa olsun dermansız dert olmaz. Dermanın nerden geleceği de belli olmaz. Tüm hastaların ALLAH (C.C) YARDIMCISI OLSUN.

  Cevapla
  • suna

   volkan bey siz neden kullanmadınız ilaçları onu anlayamadım. Babanız tam iyileştimi yoksa ilaçlara olan güveniniz kalmadımı o yüzdenmi satmak istiyorsunuz. Birde kesin olarak ziya beyin ilacının olduğunu nasıl anlayacağız, sakın üzerinize alınmayın biliyorsunuz bu sektörde bir sürü güven duyamayacağınız insan var... Bu konuda beni aynınlatırsanız birde ne kadar ücretten satacaksınız söylerseniz sevinirim....

   Cevapla
  • Jale

   Volkan Bey!İlaçları başkasına vermediyseniz lütfen benimle iletişime geçer misiniz?

   Cevapla
 16. NeBAHAT

  Merhaba Funda Hanım benim annem karaciğer kanseri bütün tahlilleri yapıldı enson biopsi sonucu perşembe günü alıcaz annemin sonuçlarını internetden bakabiliyorsunuz o adresi Ziya hocamıza tlf da sunsak ALLAH RIZASI İÇİN lütfen yardımınıza çok ihtiyacımız var.lütfen Allah rızası için beni arayın olurmu

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Nebahat hanım Amerika'da oldukları için böyle birşey mümkün değil mail yada telefon la yardımcı olmuyorlar. İlaç da alamıyoruz. Salud İntegral'i incelerseniz belki bir çözüm bulabiliriz.

   Cevapla
 17. Duygu

  Merhaba Funda Hn,
  biz Ziya bey´in eski hastasiyiz,su anda Ziya bey Amerika´dayken nasil zakkum temin edebilecegimiz konusunda yardimci olabilir misiniz?Diger bir sayfanizda benzer bir soru sormus bir kisiye yardimci olmussunuz,bize de yanit verebilir misiniz?Tesekkür ederiz.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Maalesef ki onlar Amerika'dayken buradan ilaç temin edebilecegimiz bir irtibat noktası yokmuş. Döndüklerinde yardımcı olacaklarını söylediler.

   Cevapla
 18. Akgül olğaç

  Merhaba funda hanım öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için sizden ALLAH razı olsun,daha önce bir çok yazı yazdım ziya beye ulaşmak için ama olmadı İNŞAALLAH bu defa bir cvp alabilirim,funda hanım benim hastam kızım henüz 18 yaşında,2 yıl önce hipofiz adenomu nedeniyle ameliyat oldu kist bayağı büyüktü hepsini alamadılar,çok tehlikeli bir bölgedeymiş dokunamamışlar,ameliyatta kızım sağ gözünü kaybetti ama sağlıgınada kavuşamadı,kalan kist için gama life önerdiler ama diğer gözünüde kaybetme riski çok büyüktü,şu anda hormonları çok düzensiz,tek umudumuz önce ALLAH sonra ziya bey,ziya beye ulaşmaya çalıştım sadece yardımcısından cvp alabildim,söylediği şuydu "ziya bey artık hasta bakmıyor,marmaristeki evinide sattı amerikaya gitti"ne olur yardım edin,komşumu 20 yıl önce ziya bey tedavi etmiş onunda beyninde tümör varmış,ben 1,5 yıldır ziya beyi arıyorum ve bu kadar yaklaşmışken... ne olur yalvarıyorum kızım gözümün önünde...daha önce bir çocuğumu kaybettim zaten,ben bir anneyim ve sizde annesiniz beni en iyi siz anlarsınız,cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   yorum için bıraktıgnız mail aresnden size ulaşmaya çalıştım fakat facebook maili umarım mesajımı alırısınız

   Cevapla
   • Akgül olğaç

    Funda hanım msj aldım size nasıl ulaşabilirim?benim bilgisayar deneyimim fazla yok,birde mobilden giriyorum.

    Cevapla
 19. kadriye

  mr.funda hn abim karaciğer kanseri aynı zamanda sirozda var ziya beye ulasmam için lütfen yardım edermisiniz.daha fazla geç kalmadan siznle telefonla görüşmm mumkunse lutfen dönüş yaparsanız sevinirim sizin e postanıza ulasamadım ziya beye acilen ulasmamm gerek lütfen yardımlarınızı beklıyorum.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Kadriye Hanım size mail yazdım ama e-posta geri döndü :( Ziya Bey maalesef Amerika'da ve artık hasta kabul etmiyor

   Cevapla
   • kadriye ben t el 543 870 32 76

    funda hanm size acil telle ulasabilmem için size kendi tel yazdım lütfen çagrı dönerseniz aryıp sizinle görüşebilirsem en azından beni bu konuda ne yapabilirim nasıl yol izleyebilirz yardımcı olmanızı rica edicem mailimde sorun ypk ama sizden yardım beklıyorum tş ederim

    Cevapla
 20. kadriye

  funda hnm sizden ricm tel açık yazmışm sılemedim çok üzgunum mailimi lütfen silerseniz yada yayınlamazsanız ben silemedim suan çare aramaktan böyle bır hata yaptım tş

  Cevapla
 21. semra eruslu

  funda hanım ben izmirde bir devlet hastanasinde hemşireyim.annem 45 yaşında ve geçen hafta beyninde yüksek glial tümör olduğunu öğrendim hayatım yılkıldı yaşamın o an bittiğini hissttim.sağlık personeli iken elinden bişey gelmemesi çaresiz durumda annemin her geçen gün gözümün önünde erimesine katlanamam bişeyler yapmalım annem düğünümde oynamalı torunlarını görmeli allhın izniyle.sizden çok rica ediyorum ki kemoterapiye başlamadan zeki beye ulaşmama yardım edin

  Cevapla
 22. Duygu

  Merhaba Funda Hn,

  bana elindek ilaclari satmak isteyen Volkan Bey´in email adresini yazabilir misiniz acaba? Cok tresekkürler

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Volkan bey maillerine cevap vermiyor. Kendisine yazdım ama geri dönmüyor.

   Cevapla
 23. ismail can eruslu

  funda hanım eşimde size mesaj atmış bana da mesaj atmami söyledi. çok müşkül durumdayiz. kayinvalidem henüz 45 yaşında eminim bizim gibi birçok hasta ile irtibata geçiyorsunuzdur ancak bizim süremiz cidden çok kısıtlı yarın ameliyatımız var ve kemoterapi almadan önce sadece 2 haftamiz var. bu süre zarfında bize yardımcı olursanız çok duamizi alırsıniz. daha bugün doktorlar yüzümüze hastanizın çok az ömrü kalmış dediler biz Allahtan ümit kesilmez dedik ve bu ilacı duyduk bi arkadaş fazla ilaç kaldığını söylemiş en azından onunla bile irtibata geçirebilirseniz bizi çok mutlu oluruz. cidden çok ihtiyacımız olmasa bu kadar uğraşmazdik. yardımlarınizi bekliyoruz lütfen bizi yalnız bırakmayın. Allah şimdiden yaptığınız yardımları kabul etsin.

  Cevapla
 24. Duygu

  Funda Hn,
  yardiminiz icin tekrar tesekkür ederim.Ziya bey´in ailesinden 6 aydan önce dönen var mi Amerika´dan, yoksa ailenin tümü mü (oglu vs) 6 ay sonra dönüyor? Elimizdeki ilac bittigi icin telastayiz.Volkan bey´den email gelirse,iletirseniz cok sevinirim. Desteginiz icin tekrar tesekkürler.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   gideli 1 ay oldu maalesef burada ilaç alabileceğimiz bir yer yok diyorlar

   Cevapla
 25. safak gezer

  Funda hanım;
  Cok kısıtlı zamanımız var!Babam gırtlak kanseri ve 3. devrede!Kemoterapiye de girmek istemiyoruz!İlac bulabilecegimiz yer var mı?Lutfen bize yardım ediniz!

  Cevapla
 26. safak gezer

  Funda Hanım;
  Yurtdısı sitelerinde honduras ve irlanda demekte!Ogrenmek istedigim;
  buralardaki urun Ziya beyin urunu mu?Eger oyleyse atlayıp alıp gelebilirim!Bu konuda bilginiz var mı?Bu arada da elinde urun olan var mı?

  Cevapla
 27. elif

  funda hanım selam
  uzun zmaandır yanıt vermemisiniz ama bir umut yazıyorum
  öğrendiğim kadarıyl aziya bey Marmaristeki evini satmış ve Amerikaya yerleşmiş. ailesi de kendisinin artık yorulmasını istemiyormuş
  siteden aldığın istenbul numarsı dahil hiçbiri cevap vermiyor
  ALS hastası annem için tek umudum.
  lütfen bana bir mail atın ya da telefon acın :)
  sevgiler

  Cevapla
 28. Funda Blog Yazarı

  ömer bey şeker hastaları da kullanabiliyor. benim annem şeker hastasıydı.

  Cevapla
 29. Yılmaz

  Slm funda hanım yardımcı olursanız sevinirim Dr.ziya bey'in Unutkanlık gibi Bir Hastalığa kapıldığını söylüyorlar artık hasta bakmıyacakmış ne kadar doğru birde Oğluna ilacın nasıl yapıldığını öğretmiş ne kadar doğru bilginiz varmı yiyenim henüz 18 yaşında radyo terapi ve kemo terapi diyorlar alması gerek bizde kaldıramıyacağını düşünüyoruz bize bir akıl verin ne olursunuz varsa doktorbeyin oğlunun ulaşabilecegimiz bir adres yada telefon numarı verirseniz çok seviniriz şimdiden Teşekkürler ALLAH Razı olsun sizden bizi aydınlatırsanız sevinirm Saygılarımla

  Cevapla
 30. elif

  sizden başka bilg alabileğim bir kanal yok sizde suskun kalmayın ne olur bana bir mail yazın ben tüm gün mailin başındayım:(

  Cevapla
 31. safak gezer

  Merhabalar!
  saludintegral.hn firmasıyla irtibata gectim.Firma mr-endoskopi-onkoloji-her turlu test ve receteleri incelemeden anvirzel adlı ilacı tuketiciye gondermiyor.Hatta mr e-maille yollayamamıstım.endoskopi-ultrason-tomografi-mr
  kayıtlarını bir cd yaptım, firmaya yolladım.Gumruge takıldı neyse bu 10 gunluk bir macera.....cd aldıktan 48 saat sonra anvirzel icin bir fatura kestiler.Dozaj ve uygulanıs textlerini,bir hasta numarası da vererek bu numarayla 24 saat ulasabilecegim bir yardım tel nosu verdiler.Bugunde odemeyi yaptım.2 aylık icin 6 şise...toplam 1350 usd...5 gun icerisinde elimde olacak....kullandıgımda sizlere de bilgi aktaracagım..

  Cevapla
 32. umut efe

  funda hanım size yazmıştım ama bana cevap gelmedi.babam metastatik böbrek tümörü ve acilen ziya hocama ulaşmam lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz
  selamlar

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Umut bey bir sürü yorumda zaten bahsettim Ziya bey su an Amerika'da maalesef ulaşma şansımız yok :/

   Cevapla
 33. didem

  merhabalar Funda hn.
  öncelikle başınız sağolsun
  sitenizdeki ve diğer bloglardaki her yorumu tek tek okudum.ve en son buraya gelene kadar umudum vardı.Ziya beyin yaşından ötürü hasta bakamaması normaldir fakat ilacın ne kadar muhtaç olunan bi ilaç olduğununda farkındadır vede eminimki nasıl yapılacağını öğrettiği birileri vardır diye umuyorum. Benimde babam akciğer kanseri ve 4. evrede tek umudum vardı oda Ziya beydi.bütün bu yorumları sizi ve ilacı bu akşam öğrendim vede tamamen bıraktığını duyunca yıkıldım.hayatımda hiç bu kadar çaresiz hissetmedim kendimi.avuçlarınızda eriyip gidiyor hiç bişey yapamıyorsunuz .Allahım kimseyi bu duruma düşürmesin.sizden ricam Ziya bey ile ilgili herhangi bi gelişmeden haberdar olursanız bilgi mahiyetinde bizlerle paylaşmanız.çünkü oğlu veyahutta asistanı falan aynı kutsi görevi üstleneceklerse eminimki bizim gibi umutsuz insanlar Ziya beye duyduğumuz güven kadar onlarada aynı güveni duyacaktır .hepinize acil şifalar diliyorum.ben yinede elimde olan tüm iletişim araçlarını kullanıp Ziya beye ulaşmayı denicem .Sağlıkla kalın

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Ziya beye ulaşabilmeniz artık çok zor :( Houndrastan ilacı getirtip kullanan arkadaşlar var umarım iyi neticeler alabiliriz :(

   Cevapla
 34. safakgezer

  Merhabalar!
  Dun hondurastan ilaclarımız geldi.Hemen babama 1cc uyguladım.2-3 saat sonra
  agrıları arttı.Atesi yukselmedi.Suan enjeksiyondan 13.30 saat gecti.Cok rahat,agrı yok moral iyi!Klinik 1cc den baslayarak,1.02-1.04 diye deneyerek ateşi yukselecek,limiti bulmamı soyledi!Deneyecegiz!

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Deneyimlerinizi paylaşırsanız buradaki pek çok hasta yakınına faydanız olacak Houndras hala bizim için bir muamma şimdiden çok teşekkürler

   Cevapla
   • murat

    funda hanım şafak gezerle irtibat kurmak istiyorum.yardımcı olurmusunuz.hondurasla iletişime geçtim ilacı getirttireceğim.ama yardım lazım.

    Cevapla
  • murat

   şafak bey honduras süreci hakkında sizden bilgi almak isterim.ilacı nasıl getirttirdiniz.

   Cevapla
  • Unvan

   Sn. Şafakgezer,
   İlacı Honduras'tan temin edip uyguladığınızı belirtmişsiniz. Şu anda hastanızın durumunda bir gelişme var mı? Ayrıca ilaçların temininde gümrük sorunu çıkıyor mu? İlacı uygulamada (enjeksiyon) uzman personel gerekmiyor mu? İlaç temin ve uygulama ayrıntılarında beni aydınlatısanız size çok minnettar olacağım.

   Cevapla
 35. zeynep

  funda hanım sizin e posta adresinize ulaşamadım umarım siz bana ulaşırsınız sizinle görüşmem gerek,sizin gibi geç kalmış ve çok pişmanlıklar yaşamak istemiyorum annem akciğer kanseri,lütfen bana size ulaşabileceğim bir numara gönderin

  Cevapla
 36. ayşe

  merhaba annemde mide ca periton metastazı var.acil ziya hocaya ulaşmam gerekiyor cep telefonunu mailme göndereblr misinz ya da ona ulaşabileceğmbaşka bir yol?

  Cevapla
 37. mustafa

  funda hanm benm kız arkadaşım kötü huylu beyin tümörü hastalıgına yakalandı ve doktora gitti doktorun tümörün çok büyüdüğünü ameliyatın tehlikeli oldugunu söyledi ve şimdi sadece ilaç verdiler o da tümörün büyümesini yavaşlatıyormuş, hikayeniz okudum etkilendm . Şimdi ne hondurastan ilac alacak durumumuz var ne de başka bi durumumuz var ben tek istediğim sevdiğim kişiye az da olsa yardmcı olabilmek .Ziya bey e ulaşabilecegim bi tel verebilirmisiniz bana

  Cevapla
 38. Safak gezer

  Herkese Bol saglıklı gunler dilegiyle;
  babam gırtlak kanseridir.12.12. 2012 de 3.devrede oldugu soylenmiştir.Fakat belirtiler 3.devreyle uzaktan yakından alakalı degildi!Babam cok yemek yiyen biri degildi.,
  11 ay ve 12 ayda salud integralle yazısmalar basladı.Adamlar ince eleyip sık dokuyarak 2 aylık 6 şise urun 24.12.2012 de elimize ulastırdılar.Hemen uyguladık!Bu arada 12.12.2012 de ilk kemoterapiyi almıstık.2 ci kemoterapi 22.01.2013 aldık.Anvirzel uyguladıktan 4 saat sonra hafif ates yapmakta ve kanser neredeyse ,bolgesel agrı baslamakta!hatta fiziksel olarak boynundaki şişlik yer degiştirmekte sertlesmekte-uzamakta,kuculmekte!Bu arada bu ilacı uygularken kendiniz ve akrabalarınzla da mucadele etmek zorunda kalıyorsunuz!neyse babam 01.02.2013 de 40 derece atesle zatürre teşhisiyle hastaneye yattı!3-4 gun tamamen bilincsizdi.hatta bolum sefi ve uzman doktorlar ilk gun gun icerisinde cenazeyi alırsınız,hiç umutlanmayın kurtulamaz dediler ama 14 gun sonra; hatta 10 gun olacaktı da; biz hastanede kalmasını istedik...taburcu oldu!Sag akciger calısmıyor...sol akciger de % 35 calısıyor.solunum cihazı verdiler omur boyu kullanack dediler hatta Alzhemier da dediler ve raporlarda da bunu belirttiler.baba bu arada 25 kg kaybetti zaten adam 65-70 kg dı kuş kadar kaldı.Inatcılık ve eski yaşam tarzı bu hastalıgın en buyuk dusmanı bunu unutmayınız!
  Herseyden anlayan bir doktor bulacaksınız!Diyecegim sudur ki bu adam oraldan beslenemiyor agzında yara var ama doktorlar sadece kendi branslarıyla ilgililer!Adamı iyi ediyorlar ama beslemiyorlar!
  14.02.2013 de babam hastaneden cıktı eve getirdik!anvirzele yine basladık!oraldan beslenme yapamıyoruz.Agız içi cılk yara!1-2 defa dili şişti!
  112 geldi alerjik dediler o dediler bu dediler.En sonunda KBB ye geldik servise yattık!Akıllı uslu bir doktor geldi!Direkt olarak oraldan yemek yok!Mide-bagırsak sistemi de felce ugramakta!Adam nefes alamıyor bu yuzden halisunasyon gormekte!Care; gırtlak delinecek;mideye de beslenme torbası koyacagız.Iyi oldugunda gırtlakta-mide de kapanır dediler.Zar-zor babayı ikna ettik...ameliyet oldu!Biz yine anvirzele devam ediyoruz!Bir nuans; babamın sadece gırtlagı delindi!ses telleri veya agız icine veya baska birseye ellemediler!Ameliyattan sonra babam 5-6 kilo aldı!solunum cihazını attı!halisunasyon gormedi!Hafıza da canavar gibi!Sadece sorun su;
  Anvirzel uygulamsından sonra babamın icine ates dusmekte!Bolgesel(Boyun ve cevresinde) cok agrı olmakta!Agzından da yanık veya curumus et kokusu gelmekte!Biz anvirzele devam edecegiz!Cunku kan degerlerini yukarı cekmekte!Dedigim gibi agrı kanserli bolgede olmakta!Benim sorunum suan;
  hastalıgın seyri bu mu?belirli bir zaman sonra bu koku azalır mı?Agrı tedaviye baslayarak..agrı sorununu da halladecegiz!Kemoterapiden de uzak duracagız!

  Cevapla
  • ozan

   şafak bey genel anlamda fayda gördünüzmü ilaçtan. birde akciğerlerin çalışmamasının anvirzelle ilgisi varmı. anvirzelin alerjik tepkimeye yol açabileceğinden korkuyorum. bende istedim kısa süre sonra elime geçecek. babamı tatsız bir maceraya sürüklemek istemiyorum tereddütteyim. sonuçta babamın hayatı söz konusu.

   Cevapla
  • ozan

   şafak bey, merhaba. benim de babam son evre mide kanseri, anvirzel istedik kısa süre içinde elimizde olacak.
   sizden öğrenmek istediğim husus, genel olarak işe yarıyormu. yani kullandığınıza pişmanmısınız, başa dönseniz tekrar kullanırmıydınız.
   ikinci husus ise akciğerlerinde yaşanan problem ve diğer sorunlarda anvirzelin rolü varmı yoksa hastalıktan kaynaklanan nedenler mi onu tespit edebildinizmi kesin olarak?

   Cevapla
  • EMRE

   Safak bey merhaba;
   Doktorlar babama da yaklasik 6 ay once prostat kanseri teshisi koydular. bir kac tedavi yontemi denedik fakat sonuc verebilecegi konusunda suphelerimiz var. uzun arastirmalarimiz sonucunda biz de yakin zaman icerisinde salud integral den anvirzel almayi dusunuyoruz fakat duydugumuza gore anvirzelin kemoterapi ile birlikte kullanilmasinin etkisini kaybettirecegi soyleniyor. siz salud integral den bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi alabildiniz mi? siz kemoterapiyi neden biraktiniz ve ayrica anvirzelin tek basina yararli olabilecegini dusunuyormusunuz? deneyimlerinize ihtiyacimiz var. sizinle iletisime gecmek isterim. mail adresim capella_86@hotmail.com. Acil sifalar dilerim.

   Cevapla
 39. Berrin Demir

  Funda hanım dr. Beye acilen ulaşmamız lazım annem akciğer ca. 4. Evre ve Ziya beyi duydum lütfen nasıl ulaşırım. Gelen yazıları okudum çok zor ulaşmak diyorsunuz kimsede ulaşamıyor ama artık yapacak bise yok ve çaresizim önerdiğiniz site İngilizce o sebeple orasida olmuyor lütfen bana dönün cevap beklicem. ;(

  Cevapla
 40. ayla

  merhaba funda hanım benım babam kanser hastası ziya beye ulaşmak ıstıyoruz tek umudumuz zıya bey artık bıze yardımcı olursanız sızlere mınnettar kalırız..

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Elimden bir şey gelmiyor Türkiye döndüklerinde siteden duyuru yapacağım.

   Cevapla
 41. mustafa

  funda hanım bu ilacın nasıl yapıldığını hocamız size ögretse ve sizde bize bu ilacı ulaştırsanız büyük sevaba girersiniz Böylesi büyük bi bilgiden tüm vatandaşlarımızın faydalanması gerekir , burda size düşen rol çok büyük funda hanım

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   maalesef bu o kadar kolay değil mustafa bey bu konuda ilaç şirketleri ve bir sürü düzen ve oyun var.

   Cevapla
 42. ozan

  funda hanım, şafak beyin yorumunu siz nasıl değerlendirdiniz? bir de başka örnek varmı acaba ilacı kullanan geri dönüş varmı kullananlardan?

  Cevapla
 43. safak gezer

  Selamlar;
  babam 20.02.2013 ve 20.13.2013 arası 12 kg civarı aldı.halen 14 kg kayıp var!10.03.2013
  den itibaren anvirzel kullanmıyoruz.Babam icin suan destek tedavi yapmaktayız!
  Morali suan cok yuksek.
  Yurumeye basladı!
  bogaz ve cevresini ısın tedavisiyle iyilestirip en iyi hale getirecegiz.Suan iyiyiz!
  Anvirzeli neden bıraktık;
  Babaya gunluk 1cc uyguluyorduk.Enjeksiyon yapıldıktan 3-4 saat sonra agrıları cok artmakta ve bu uygulama 24 saatte bir oldugu icin agrılar hic dinmemekte!
  tumor dili dısırıya ittirerek soluk borusu ve yemek borusunu kapattı!Gırtlak bu yuzden delindi,mideye beslenme peg i takıldı!Boyundaki şişlik asırı derece arttı ve sertlesti!Firma hala 1cc demekte,3-6 arası da fayda gorecegimizi soylemekte ama su var
  baba o sureyi bu gidişle goremezdi!Anvirzeli bıraktık ve sişlikler yumusadı dil içeriye girdi.
  Cıkan sonuc;
  Eger hasta kemoterapi alıyorsa,
  kemoterapi aldıktan en az 20 gun sonra anvirzeli uygulayınız!bu zaten olmaz 2 kemoterapi arası 15 gun gecmiyor
  diger organlarda hastalık varsa kesinlikle kısa aralıklarla kan-biokimya testi sart!
  Unutmayın olcuyu siz belirleyeceksiniz artık benim olcum 0.4cc!Bu olcu faydalı ve destekleyici ama fazlası zararlı!Bu en onemli nokta!Olcu bu işte can alıcı nokta!
  Bir de kanser cok kişisel bir hastalık,hastanın moralinin,beslenmesinin,izaleli ve
  disiplinli bir yasam surmesinin tedavide cok onemi var!
  anvirzelin babamın kanseri,metabolizması ve zatürreden kurtulmasında faydası oldu ama
  olcude fazlalık (ve kemoterapiyle kullanılması da) karaciger degerlerinin bozulmasına sebep olmakta.unutmayın bu konuda doktor sizler olacaksınız!

  Cevapla
  • nuray kolçe

   arkadaşlar lüfen rica ediyorum adresini bulan yerini bilen birileri varsa yazsın marmariste armutalan mevkiindeki adreste bulamadık istanbul un telefon numarası cevap vermiyo ulaşamıyoruz bi türlü zaman geçiyo bu hastalıkla zamanla yarışıldığını biliyoruz tek umudumuz ziya beydi neden bu kadar faydalı olduğuna inandığı bu tedaviyi öğrettiği yanında yetiştirdiği birilerinin olmaması imkansız neden bu kadar gizli tutuluyo anlamıyorum ne olur yardımcı olun

   Cevapla
 44. ayla

  mrb funda hanım ziya beyin gelmeme ihtimali var mı acaba o kadar insan ziya beyi beklio size ümit bagamış durumdayız tek ümidimiz sizsiniz bi bilgi verin bize bize tahmini bi tarih verebilir misiniz...

  Cevapla
 45. Ayla bayrakcı

  Kemoterapi bütün kanserli hücreleri öldürmüyor.kemoterapi alınmazken de kanserli hücreler çoğalıyor. Biz hem kızımda hem de 20 yıl önce akciğer kanseri olan babamda anvirzel kullandık ama ateş dışında bir yan etki görmedik.üstelik metastazlar da çok etkili.

  Cevapla
  • sukran

   ayla hanım daha önce yakınlarınızda anvirzel kullanmış olduğunuzu gördüm sizden bilgi almak istiyorum. lütfen benimle iletişime geçermisiniz.

   Cevapla
 46. orhan sözen

  safak gezer 3 yıl aradan sonra siteyi yeniden takibe başladım ve ilk kez yazmak istedim yazdıklarını okudum cok heyecanlandım tam 3 yıl önce bu hafta eşimi 10 aylık müsadelin sonunda kaybetmiştim. İnşallah anvirzel faydalı olmustur.Burada onlarca belkide yüzlerce kişi iyi yada kötü sizin yazdıklarınızı beklediğine eminim bu denli yogun tempoda bunca insanı bilgilendirdiğin için hepsi adına ben sana teşekkür ederim. Allah senden razı olsun Allah Acil Şifalar versin İnşallah Özlediğiniz Günleri yeniden yaşarsınız.Allah Cümlemize Kolaylık Versin Ayrıca Bu blogu hazırlayan funda hanımada sonsuz teşekkür ederim. Benim Davam 3 yıl önce bitmiş olabilir ancak Hala Takipteyim Belki bu güne kadar ögrendiklerimle araştırma yapamayan birilerine ön ayak olurum diye hala hergün aynı inançla araştırıyorum. Yapılanlar insanlık için mükemmel oldugunu düşünüyorum. bu yola baş koyan herkesin Allah yardımcısı olsun. Moral cok önemli unutmayın yaşayanlar bilir.
  ziya hocayla telefonda 1 kez konustum o konusmayı asla unutmam çaresizliğimi anlattım. bana kemoterapiye başlayıp başlamadıgımızı sormustu bizde ilk kemoterapiyi aldık dediğimde o zaman benim ilacım size yaramaz demişti
  - hocam en azından hastayı getireyim görün diye ısrar etmiştim
  ısrarıma rağmen telefonu suratıma kapattı ve bir daha telefonuma cıkmadı
  hala aklıma geldikçe o çaresizlikten ötürü ziya hocaya cok kızgınım ama hakkım olmadıgınıda biliyorum benim gibi daha kimbilir kimler arıyordur.
  zamanla hak veriyorum ama yapacak cok bir şey yok yukarıda telefon numarası yazıyor zaten o yuzden bana bosuna sormayın. ama aynı hastalıgın içinde olsam kesinlikle bir umutta olsa ilacı denerdim şafak gezer bu sitede hasta yakınlarına yol gösterir inşallah allah cümlemize acil şifalar versin ve sabırlar versin.

  Takipteyim Saygılar..

  Cevapla
 47. mustafa

  funda hanım seri üretim yapın demiyorum ki sadece ihtiyac sahiblerine yapın diyorum ki bu çok büyük bi sevabtır

  Cevapla
 48. ayla

  merhaba funda hanım ziya beyin geleceği tarih bellimi tahmini de olsa günlerdir bakıyorum tarih belli zaman belli ise söylerseniz çok yardımcı olcaksınız bize...

  Cevapla
 49. safak

  Selamlar;
  Babam 04.04.2013 de vefat etti,Cuma gunu de defnettik!
  Allah Rahmet eylesin!

  Cevapla
 50. nuray kolçe

  funda hanım size defalarca yazdım lütfen yardımcı olun babam akciğer kanseri tedavilerden bitkin düştü ziya beye ulaşmamız lazım çok az bi umut bile gidicez marmarise bursada oturuyoruz 1 yıldır bu hastalıktan yaşamadığımız sıkıntı kalmadı ziya bey amerikada istanbulda diye bilgilere ulaşıyoruz kesin bişey yok yolda uzak babamıda götürüp tedavi başlasın istiyoruz ne olur yardımcı olun ulaşabildiğim butün numaraları aradım sonuç yok tek çarem sizsiniz

  Cevapla
 51. nuray kolçe

  funda hanım defalarca yazdım size lütfen bi cevap bi umut ziya beyi bulalım allah rızası için bu tedaviyi ilacı öğrettiği birilkeri mutlaka olmalı

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Nuray hanım kandırılırsınız çünkü öyle olsa ben yokken eski hastalarım şuradan ilaç alsınlar diye yol gösterirlerdi ama maalesef yok bir sürü tedavisi devam eden hastada ne zaman dönecek diye beklyor. Houndras'ı denemenizi tavsiye ederim

   Cevapla
 52. Erdem GÖNÜL

  Funda hanım dr Ziya bey'in amerikadaki adresini, telefon numarasını paylaşmanız mümkün mü? Annem akciğer ca ve beyin tümörü var herşey yapıldı(ameliyat,kemoterapi,radyoterapi,gamaknife) malesef artık yapılşacak bişey yok deniliyor. şuan felçli ve oldukça zayıfladı doktorlar yaşam süresini uzatmak için tekrardan 6kür daha kemoterapi öneriyolar tekrar.fakat bu daha çok zayıflatacak ve daha kötü olacak düşüncesiyle sıcak bakmıyoruz. Dr Ziya beyi gerekirse Amerikada ziyaret etmeyi düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Maalesef ki numaraları mail yoluyla haberleşiyoruz mail adresi de zaten kendi sitesinde var fakat inanın cevap vermezler. Ziya Hoca çok yaşlandı ailesi de haklı olarak onu korumaya çalışıyor.

   Cevapla
 53. Erdem GÖNÜL

  ayağına gelen hastayı geri çevirmiyor diyordunuz daha önce. peki amerikadaki adresini öğrenemez misiniz?gitsek kendisiyle görüşsek.Ziya bey'in yakınlarıda tabiki haklılar fakat sizde çok iyi bilirsiniz bu hastalık insanı malesef çaresiz bıraktırıyor son çaremiz Ziya bey .

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Maalesef Amerika'da kimseyle görüşmüyorlar inanın adreslerini bende bilmiyorum

   Cevapla
 54. Aynur Kaya

  Kemoterapi ilacı kaçıp da yara olan hastalar için kudret narını tavsiye ediyorum. Annemin kaçmıştı. Kesinlikle geçmeyecğini söyledi doktor. Gerçekten de ilaçlarla 1 yıl geçmedi. Sonra kudret narını uyguladık. 1 ayda geçti.

  Cevapla
 55. Duygu

  Merhaba Funda Hn,
  daha önceden Ziya bey Amerika´dan dönünce eski hastalarina ilac vermeye devam edecegini söylemistiniz.Bu konuda bir gelisme var mi? Istanbul´dan alabilir miyiz ilac su anda?Tesekkürler

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   En son maillerinde dönüş tarihimiz belli değil demişlerdi. Bizde bekliyoruz :(

   Cevapla
 56. Ali

  Merhaba Funda Hanim. Ziya Hoca'nin hastasiyim, bir sorum olacakti, mailime geri donebilir misiniz?

  Cevapla
 57. Serdar Demir

  Funda Hanım merhaba,
  Babam 74 yasında. Şubat 2013 de mide ca teşhisi kondu. Türü linitis plastika. 3 aydır ağır aksak kemoterapi görüyor . Ancak vücut direnci inanılmaz düştü. Sadece ihtiyac gidermek icin ve bir kişi nezaretinde ayağı kalabiliyor. Artık bundan sonra kemoterapi göremeyeceği söylendi. Su an adeta ölümü bekliyoruz. Yiyemiyor, içermiyor. Damardan Gida takviyesine başladık. Lütfen bir umut Dr. Ziya bey in ilacına nasıl ulaşabiliriz? Anladığım kadarı ile muayene olma şansımız yok. Çaresizim. Kaybedecek bir seyimiz kalmadı. Böyle bir imkandan bizi faydalandırin ne olur. Temin edilememesi durumunda Bizim bu ilacı yapma şansımız olamaz mı. Funda hanım lütfen yardım edin.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Serdar bey elimde olsa tüm hastalara bir bağ bir köprü olmaya çalışıyorum zaten fakat Ziya bey Amerika'da defalarca yazdım söyledim. Keşke elimden daha fazlası gelse ama uğraşıyorum bir taraftan da inanın herkesin lehine bir gelişme yaşandığında haberiniz olacak ama şu anda elimiz kolumuz bağlı.

   Cevapla
 58. celalettin demirci

  Merhaba Funda hanım, babam akciğer kanseri, kesin tanı malign neoplazm sarkoma mezotalyama, Ziya beye ulaşıp tedavi olmak istiyoruz. Çok rica ediyorum, bana yardımcı olun Ziya beye ulaşayım, yada uyguladığı tedaviyi yapan kişilerle konuşayım, çok rica ediyorum...

  Cevapla
 59. bekir sezgin

  ne kadar acınacak bir durumdayız.bütün yorumlara bakıyorum,çaresizlik çok zor.Rabbim birilerini vesile edip şifa veriyor ama bizler kıymetini bilmiyoruz.Doktor bey ne güzel Allah'ın izniyle hastalığa çare bulmuş ama bizim ülkemizde gram değeri yok.anladığım kadarıyla artık çok geç.Çünkü doktor bey yaşlanmış.Eminim gücü yetse herkesi kabul etmeyi arzular.Yine herşey de olduğu gibi bu konuda da dışarıya muhtacız.Bizleri sırf hırslarından dolayı başkalarına muhtaç bırakanlara yazıklar olsun.Benim de hem babam hem de abim kanser hastası.Babam cilt kanseri,abim lenfoma.Keşke geç kalınmasaydı.keşke.

  Cevapla
 60. bekir sezgin

  Funda hanım,bu Honduras' tan alınan ilaç hakkında Ziya Bey'in bilgisi var mı acaba.Görüşme imkanınız olursa bi sorabilir misiniz?

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Formül aynı formül FDA 'in sitesinden kontrol ettim fakat filiterize edildiği için aynı etki olmadığını söylüyor ziya bey Houndrastakilerde iyileşen çok hastalarının olduğunu bu ilacın ABD'de satışı belli izinlerle mümkün olduğu için MDA kanser kliniğinin houndrasla çalıştığı bilgisine ulaştım.

   Cevapla
 61. Nilay Yılmaz

  Funda hnm merhaba,
  Ben de herkesle tekrar tekrar paylaştıgınız aynı konu uzerıne yazıyorum size. Babama bu hafta icerisinde tumoru biraz buyumus olan mide kanseri tanısı kondu. Tam adı az differansiye malign tumor infiltrasyonu.kemoterapi alacak sonra da cerrahi mudehale yapılacak denılıyor fakat ben de kemotrapi tedavısıne inanmıyorum. Bu nedenle aynı caresizlikle Ziya Özel in tedavisine ulaşma imkanı uzerıne sizden bilgi almak istiyorum. Gerekırse amerikaya gidip ilacı alıp gelebilirim ama her hangi bir referansınızın olmadıgını soyluyorsunuz. Nasıl ulasabılırız neler yapabılırız bu konuda destek verebılırsenız cok sevınırım elımız ayagımız kıtlenmıs durumda... Babamın bu tarz bır tedavıye cevap verecegıne emınım !! Bagıısklık sıstemı cok ıyı durumda suanda :(

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Nilay hanım maalesef amerika'ya da gitseniz alamazsınız :(( Houndrastaki ilaç şu an tek çare gibi duruyor. Fakat benim çalışmalarım devam ediyor. Olumlu gelişmeler olursa hepinize hemen ulaşacağım. Şimdilik yapabildiğim maalesef bu :(

   Cevapla
 62. Mustafa

  Funda Hanım Merhaba;
  Annem 2008 de rahim kanserinden ameliyat oldu. Tümör rahim içinde sınırlı kalmıştı. Çok şükür yayılım da yoktu. 2013 temmuz ayı çektirdiğimiz Pet Bt de Karaciğer de 32*18 ebatında bir hipodens lezyon görüldü ve yoğun tutulum SUVMax 11:72.Bu bulgu öncelikle metastaz olarak düşündüler ve şimdi ayrıntılı olarak emar çekilecek. Sizinle yazışabileceğim bir mail adresi verebilir misiniz ?

  Cevapla
 63. ülkü

  Funda Hanım bende sizden ZİYA Beye Ulaşma konusunda yardım istiyorum. Babam yeni beyin tümörü ameliyatı oldu tekrar çıkabilir. Ne olur bilgi verin. Yardım edin lütfeeen.

  Cevapla
 64. REZZAN

  Funda hanım, yorum yazdım, mail de attım. lütfen yardım edin, geri dönüş yapın.,
  teşekkürler..

  Cevapla
 65. hayrettin

  funda hanım öncelikle tebrikler ziya bey gibi yüzyılın dahisiyle tanışmışsınız....benimde baba akciğer ca ve son evre bugün ziya bey araştırdım evet amerikadan hala dönmemiş çocuklarına ulaşmaya çalışıyorum bu ara son olarak ziya beyin ilacını hondurastan gönderen bir klinik var türkiyede bir aracı kurum var raporları gönderiyosunuz onlar ulşatırıyor ve bir hafta on güne size ilaç geliyormuş ben yarın tercümeleri yapıp gönderecegim ve huston da bir arkadaşım var ona söyledim gidip alacak sorum şu ....ziya bey size hiç hondurasta ki bu klinikten bahsettimi benden sonra insanlık için bu devam edecek manasında kuruluş doğrumu cevap verirseniz sevinirimm saygılarımla.... birde bu ilaç kapsül mü sıvımıı

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Maalesef Ziya Bey böyle bir şey söylemiyor aksine orada ki ilacın kendi ilacı olmadığını defalarca ifade etti. Size böyle söyleyenler yalan söylemişler. Haa Houndrastaki ilaç etkisiz mi etkisiz olduğunu düşünmüyorum fakat ilacın yapılma sürecinde ki değişiklikler etken maddesini yok ediyor. Ziya Bey'in söylemide bu şekildedir

   Cevapla
 66. cansu

  Iyi gunler funda hanim bizimde bi hastamiz var mide kanseri ve vucuda dagilmis durumda bu ilaci nasil temin edebiliriz nerden alabiliriz

  Cevapla
 67. Esma

  48 yasındakı yakınımıza taşlı yüzük türünden mıde kanserı teshısı konuldu.amelıyat esnasında bağırsak yayılımı görüldüğünden mıdesı alınmadan kapatıldı, bıze sadece kemoterapı onarıldı.hastalıgın ılerlemesınden endıselıyız zamanla yarışıyoruz.hastamızın 3,5 yasındakı oğluna ve eşsine olan asırı sevgısı sebebıyle yasam enerjısı çok yüksek ıyılesecegıne çok ınanıyor.sızden rıcamız açıl olarak. Dr.zıya ozelın ekstresınden faydalanmak ısıtıyoruz .lutfen bıze yardımcı olun, sımdıden teşekkürler
  Sevgıler

  Cevapla
 68. şafak

  funda hanım ziya bey e ulaşmam gerekiyor doktorlar yapacak birşey olmadığını söyledi kolon kanseri karaciğerde metastazlar var annem gözümün önünde eriyor

  Cevapla
 69. REZZAN

  Funda hanım, mailimi taradım, junk maillere de baktım. Ama göremedim.. size yazdıktan sonra 1 haftadan fazla her gün baktım, sonra yazmayacaksınız diye düşündüm, şimdi yanıtınızı görünce çok sevindim..Lütfen rica etsem tekrar atabilir misiniz. çok sağolun...

  Cevapla
 70. gülcan

  benim yorumlarım görünmüyor funda hanım mail adresi verirmisiniz

  Cevapla
 71. mustafa

  funda hanım ziya özel beye nasıl ulaşabilim akciğer kanser hastamızı kaybetmek üzereyiz allah rızası için bize yardım edermisiniz marmaristen ayrılmış amerikada olduğu söyleniyor

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   yazımı okursanız Ziya beye maalesef artık ulşama şansımız yok

   Cevapla
 72. büşra

  funda hanım siz ziya özelle irtibata geçebiliyomusunuz. İlacın formülünü temin edemezmisiniz. Mutfakta bile hazırlanabilecek bi formül olduğunu yazmışlar böyle birşey mümkün mü. Lütfen yardımcı olmaya çalışın.

  Cevapla
 73. banu

  mrb funda hanım benım kardesımde 3,5 senedır kemık kanserı suan artık yuruyemıyor bu ılacı hıçmı bulma sansımız yok bı aralar zıya beyın oğlu yapıyor falan denılmıstı ama nekadar doğru bılemıyorum
  yardımcı olursanız çok sevınırım

  Cevapla
 74. gokhan

  funda hanım oncelıkle herkese Allah acıl sıfalar versın babam 4.evre kolon kanserı istanbulda bulent berkarda tedavı goruyo ama ıkı aydır bı ıylesme olmamıs bugunku tomografıye gore hıc kemoterapi almadı yorumları yazdıklarınızı tek tek okudum houndras dakı ılacı yazmıs oldugunuz adresden hala temın edebılıyormuyuz vede sız bu ılac hakkıında hala aynı seylerı dusunuyormusunz cevap verırsenız cok sevınırım herkese ALLAH acıl sıfalar versın

  Cevapla
 75. banu

  funda hn maılı goremedım bırturlu sayfamı acamadım bu maılıme yazarmısınız lutfen sıze zahmet olucak ama maılınızı beklıyorum

  Cevapla
 76. gül uğur

  yani hiç bir şekilde anvirzelden yararlanamıyormuyuz. Peki ya amerika da bir yakınımız varsa. Funda hn. Mutlaka ama Mutlaka Bir çözüm yolu vardır ama nerelerde ve nasıl ?

  Cevapla
 77. funda

  merhaba funda hanım karaciğer kanseri olan bir tanıdığım var. Size ve Ziya Bey e ulaşmak istiyor randevu için. Ne yapmamız gerekiyor. Mail atıp irtibata geçerseniz çok memnun oluruz.Haber bekliyoruz sizden.

  Cevapla
 78. funda

  Merhaba Funda Hanım kanser olan bir yakınımız var. Lütfen bize mail atın.

  Cevapla
 79. Arif

  Pek çokları gibi hiç bir şey yapmadan oturmak yerine insanları bilgilendirmek için bile olsa ugrasınız ve savaşınız yüregimdeki insana inancı körüklüyor. Gerçekten insan olmak zor şey. Tebrikler

  Cevapla
 80. Nurgül Sona

  Yani böyle bir tedavi şekli var ve bunu bizim gibi çaresiz insanlarla paylaşamayacak kadar bencil bir adam öylemi kendi kabuğuna çekilip insanların ölmesini seyrediyor neden yardımcı olmuyor bukadar insana yardım sever olduğundan bahsetmişsiniz ama ben aksini düşünüyorum

  Cevapla
 81. zuhal

  merhaba funda hanım benim babam mide kanseri. Öğreneli yaklaşık 20 gün oldu. Bursa ya ameliyat olmaya gitti. doktorlar eğer kanser dağılmışsa ameliyat etmeyeceklerini söylüyorlar. babam dışarıdan bakınca hasta değilmiş gibi görünüyor.bence bağışıklık sisteminin çok güçlü olmasından.ben ziya beyin ekstresinin babama iyi geleceğine inanıyorum. ama siz ziya beye ulaşmanın veya ilacı temin etmenin imkansız olduğunu söylüyorsunuz.siz ziya beyle iletışim kuruyormuşsunuz herhalde ilacın formülünü öğrenemezmisiz.lütfen yardımcı olun.birde ilacı Houndrastan almak istersek fiyatı ne kadar biliyormusunuz.cevap yazar yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Zuhal hanım aracı bir kurum var şişesi 300 dolar civarındaydı sanırım.

   Cevapla
 82. mustafa

  nurgül hanım, dr.ziya özel'in sitesini iyi incelemenizi öneririm. Kendi kabuğuna çekilmeden önce gerekli tüm bilgileri yayınlamış.

  Cevapla
 83. hakan

  Funda Hanım anvirzel'i nasıl tedarik edebilirim? Evre 4 mide ca bir yakınım için kaybedecek zamanımız yok malesef. Yardımınızı istiyorum.

  Cevapla
 84. DUYGU

  zerdeçal karabiber ve tarçın karışımını bilen uygulayan yakını olan varmı?

  Cevapla
 85. serhat

  Merhaba,
  Şu anda doktorların ümidini yitirdiği bir hastamız var ve Dr Ziya Özer in Zakkum ilacını duyduk.güvenilir bir şekilde ilacı sipariş etmek istiyoruz. bize yardımcı olur musunuz. muayene için de ulaşmak istiyorum ama mümkün mü bilmiyorum.
  zamanımız çok az.
  Acil cevabınızı gönderir misiniz. (mümkünse mailinizi de beklicem.)

  Cevapla
 86. A.Rahim BALİCAK

  Merhaba Funda hanım. Ziya hocaya ulaşmaya çalışıyorum ama telefonunu bulamadım. mail attım cevap gelmedi. acaba ilacı nasıl temin edebiliriz diye soracaktım. acele yardımcı olabilirseniz çok seviniriz. cevap bekliyoruz.

  Cevapla
 87. şerife orhan

  merhaba,
  benim eşim 40 yaşında ve 2 çocuğumuz var.Ağustos ayında akciğer kanseri teşhisi konuldu.teşhis konulduğunda 4. evre olduğu söylendi.şu anda böbrek üstü bezi, kaşça kemiği, beyin ve 2 gün önce öğrendiğimiz karaciğer metastazları var.Kemoterapiyi 5 kür olarak aldı.şu anda böbrekleri bitmek üzere olduğundan diyalize girmeye başladı ve kemoterapiyi kestiler.kısacası az zamanımız kaldığı söylenmekte.yiyemiyor içemiyor ve vücudunun birçok yeri şişti ödemden dolayı.Dr Ziya bey ve ilacı hakkında yeni bilgi sahibi oldum.Size yalvarıyorum en kısa sürede bu ilaca veya Dr. Ziya beye ulaşmam konusunda bana yardımcı olurmusunuz.Son umudumuz oldunuz.En kısa sürede cevap vermenizi rica ediyorum.lütfen.

  Cevapla
  • Funda Blog Yazarı

   Kemoterapi ile birlikte kullanımını son yazımda belirtmiştim. Şu ana kadar aldığınız kemoterapininde etkisini ve sonucunu alamazsınız.

   Cevapla
 88. gencbakıs

  ''Funda hanım siz ziya özelle irtibata geçebiliyomusunuz. İlacın formülünü temin edemezmisiniz. Mutfakta bile hazırlanabilecek bi formül olduğunu yazmışlar böyle birşey mümkün mü. Lütfen yardımcı olmaya çalışın.'' yukarıda sorulmuş bu sual için mümkünse bende mail talep ediyorum.

  Cevapla
 89. Mustafalar

  Herkese Merhaba,
  Kanser hastalığı ile tanışmamız ve bu yolda ilerlerken araştırmalarımızın sonucun da edindiğimiz
  tecrübeleri anlatmak istedik. Çünkü kanser hastaları ve yakınları son derece yalnız, çaresiz,
  umutsuz durumda. Çoğu kimseden net bilgi alınamıyor. Yada alın gidin yapacak bir şey yok deniliyor. Biz bunu yaşadık ve hala yaşıyoruz. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Kanseri en iyi çeken ile yakınları çok iyi bilir. Allah kimsenin başına vermesin. İnşallah tüm kanser hastalarımız en kısa zaman da iyileşir.

  Kanserle ilk tanışmamız 1985 yılında dedemle başladı. Cilt kanseri olup uzun bir tedavinin
  sonucun da 1989 yılında hakkın rahmetine kavuştu.
  İkinci kanser vakamız Canım Babam. 2001 yılında Akciğer kanserine yakalandı.Bir yıl süren ilaç ve
  kemoterapi tedavisi sonucu 2002 yılında o da hakkın rahmetine kavuştu.
  2003 yılında Amcam cilt kanserine yakalandı.Belki de bu bizim için araştırma adına bir başlangıç
  oldu.İncir meyvesi ile hazırlanan bir karışımla amcam bu illetten kurtuldu.
  2007 yılında annem rahim kanserine yakalandı. 2008 Ocak ayında ameliyat olarak rahim, yumurtalık
  ve tüpler alındı. Kontrollerimizi yaparak 2013 Temmuz ayına kadar sorunsuz geldik.
  Temmuz ayında çekilen Pet BT de Karaciğer de metastaz(yayılım) geliştiği vurgulandı acilen
  ameliyat ve kemoterapi tedavisi yapılması gerektiği vurgulandı.
  Bu durum bizim irkilmemize ve tekrar ciddi boyutta araştırmaya itti. Türkiye de hatta yurt
  dışında bile bir çok konu da araştırma ve analiz yaptık. Kanseri değişik yollarla yenen çok insan olduğunu gördük. Bizde bu yöntemleri denemeye başladık. Allaha şükürler olsun çok iyi sonuçlar almaya başladık.

  Araştırmalarımızda ve edindiğimiz tecrübelerde şunları önemle vurgulamak istedik.
  1. Beslenme son derece önemli. ( Kanser de Önemi çok büyük )
  2. Moral ve Motivasyon
  3. Doğru Tedavi

  Beslenme neredeyse kanserle savaşta en önemli yapı taşı niteliğinde.
  Öyleki yediğiniz içtiğiniz le kanser hücrelerini besliyor olabilirsiniz.
  Beslenmede asıl önemli olan yediğiniz ve içtiğinizin doğal olması.
  Beyaz ekmek yerine tam buğday unlu ekmek tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
  Şeker tüketiminden kaçınılmalıdır. Hazmı zor yiyecekler ve içecekler tüketilmemelidir.
  Uzmanlar Sebze ağırlıklı beslenmeyi vurgulamaktadırlar.

  Beslenmede en önemli kaynaklardan bir tanesi zeytin yağı. Zeytin yağı içerisindeki squalene
  maddesi sadece zeytin yağı ve köpek balığı kıkırdağı içerisinde var. Günde en az 100 gr
  tüketilmesi kanserle savaşta size katkı sağlayacaktır.

  C vitamini kanserle savaşta yine katkısı küçümsenemeyecek şekilde. Kanser hastası en günde 3 kez
  olmak üzere duruma göre 3-10 gr arası kullanması gerekiyor. Fazla alım da çok da önemli değil
  sadece ishal yapıyor. Zaten büyük boşaltımımızın(dışkılama) günde en az 2 defa olması gerekiyor.

  Keten Tohumu yağı yoğurtla beraber tüketildiğinde ortaya bir protein çıkıyor. Bu protein kanserle
  savaşta etkin bir rol üsleniyor.

  Kanser hastaları zaman içinde kanser hücrelerinden dolayı kansız kalabiliyorlar. Carvacrol
  maddesi vücutta antibiyotik etkisi yarattığı gibi kan hücreleri sayısını hatırı sayılır derece
  de arttırmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kanserle savaş ta önemli rol üstlendiği vurgulanmaktadır. Ayrıca saça sürüldüğünde yağlanmayı durdurduğu ve dökülmeye önleme de katkısı olduğu söylenmektedir. Yabancı sitelerde kanser üzerine Carvacrol ilgilli bir çok yazı bulabilir inceleyebilirsiniz.

  Vücuda kimyasal olarak ağır sanayide işlenmiş ürünler kullanmamalıyız. Örnek olarak şampuan
  yerine saf ve doğal zeytin yağı sabunu kullanmalıyız. Kıl deliklerinden bütün kimyasallar vücuda
  emilmektedir. Daha doğrusu vücudumuza girenlerin doğal olmasına dikkat etmeliyiz.

  Bahsettiğimiz bu konularda kullanılanların doğal ve güvenilir olması çok önemli. Vücudumuzu kandırmamalıyız.
  Sonra üzülen hüsrana uğrayan yine biz oluruz.

  Kanser hastalarının ve sağlıklı insanların kesinlikle kabız olmamaları gerekmektedir. Kabız
  olunduğu durum da boşaltım sorunu var demektir. Dolayısıyla toksinler ve atıklar vücudumuz da
  beklemekte anlamına gelmektedir. Dolayısıyla vücudun asidik hale geldiği vurgulanmaktadır. Asidik ortam kanser hücrelerinin çoğalması ve gelişmesi için zemin hazırlamaktadır. Bu sebeple vücudumuz bazik yani alkali olmasına özen göstermeliyiz. Vücudu Alkali yapmak için Karbonat ta kullanabilirsiniz. Fazla karbonat kullanımı yine ishal yapmaktadır. İnternette kullanımı ile ilgili olarak bilgiler bulabilirsiniz. Günde en az 2 defa büyük boşaltım işleminin yapılabiliniyor olması gerektiğini vurguluyor uzmanlar. Keza en az 5 ve üzeri idrarınızı da yapmanız gerektiği vurgulanıyor.

  Annemin kanı HGB 5 kadar düştü ve kansızlık oluştu.Yaklaşık bir ay gibi bir sürede Carvacrol
  sayesinde kan 14.56 seviyesine yükseldi.Biz ailecek ve bilhassa annem bahsettiklerimizi harfiyen
  kullanmaktayız. Kemoterapiyi kendi kararımızla kullanmadık. Annemin bütün tetkik ve tahlillerinin önceki ve sonraki hallerinin raporları elimizde mevcut. İsteyen olursa paylaşabiliriz. Çoktan ölmesi gerekirken sıkıntılarımız var ama hala çok şükür yaşıyor. Kanser şu anda durmuş durumda.İnşallah bu şekilde savaşarak vücut kendi nasıl üretmişse yine aynı şekilde vücut tarafından yok olacaktır.

  Maalesef büyük şehirlerde doğal ve sahte olmayan ürün bulmak neredeyse samanlıkta iğne aramakla eş değer. Annemin bu hastalığı sebebiyle Allahın da yardımıyla aradıklarımızı çok şükür saf ve doğal olarak bulabilmekteyiz.

  Anne tarafım İzmir/Ödemiş li olmamızdan dolayı yaklaşık 8 köyden doğal zeytin yağı
  bulabilmekteyiz. Keten Tohumu yağını soğuk pres yöntemiyle ısıl işlem görmeden elde eden kooperatif mevcut. Aynı şekilde Carvacrol ve C vitamini doğal ve güvenilir yerlerden temin edebiliyoruz.
  Zeytin yağı sabunu da yeteri derece de köylerde mevcuttur.

  Bahsettiğimiz Zeytin Yağı, Keten Tohumu Yağı, C Vitamini ve Carvacrol un temininde arkadaş çevremize yardımcı olabilecek duruma geldik. Bir çok arkadaşımıza ve yakınlarına temin ettik ve tecrübelerimizi aktardık. Faydalarını fazlasıyla gördüler.

  Bizde bilhassa kanser hastalarına yakınlarına yardımcı olabilmek ve sağlıklı yaşamak adına bu
  Allahın şifa mucizelerini temin edebilecek ve devamını sağlayacak duruma geldik. Bizlere yardımcı olanlardan Allah razı olsun. Allahın izniyle gücümüz yettikçe bizde bu illetle savaşanlara yardımcı olacağız.

  Bu anlattıklarımız sizde bir çağrışım yaptıysa ve araştırmacı yapınız varsa zaten araştırır ne demek istediğimizi anlarsınız. Bahsettiğimiz konularla ilgili internette çok bilgi olduğunu görürsünüz.Bir örnek verecek olursak;
  http://www.geocities.ws/kansertedavisi

  Kullandığımız Alternatif Tedavileri ilerleyen zamanda paylaşacağım. Paylaştıklarım kanserle savaşta yardımı hatırı sayılır kullanan herkese yine önemli katkısı olmuş Allahın doğal mucizeleridir. Çevremizde bu şekilde çok örnek vardır. En yakın örnek annemdir. Biz inat ettik bu illetle Allahın izniyle savaşıyoruz.

  Ayrıca sizlerin de araştırdığınız ve tecrübe ettikleriniz varsa lütfen insanlık adına bu gibi forumlarda paylaşalım.

  Bütün kanser hastalarımızı Allah şifa versin , sağlıklı insanlarımızında sağlığını daim etsin.

  Cevapla
  • Mustafa

   Merhaba,

   Ailemde herkes kanserden öldü hayatta kalan bir tek annem. Anne biliyorsunuz insanın en önemli varlıklarından biri. 2013 Temmuzda karaciğer metastazı olarak yayıldığını Pet BT ile öğrenmiş olduğumuzda kafamızdan aşağı kaynar sular döküldü zannettik. Tam yendiğimizi düşünürken. O an içimizdeki acıyı size tarif edemem sudan çıkmış balık gibi oluyorsun. Ne yediğimizi ne içtiğimizi anladık, ayaklarım sanki yere basmıyor zannettim. Aslında düşündüğünde mesleğim icabı kendimi çok güçlü sanırdım ama insanın başına gelince anlıyor. Ne desem boş, çaresizlik. Ailecek perişan olduk. Yapılan tahliller çekilen emarlar neticesinde karaciğerde yaygın metastaz ve safra kesesinde taş olduğu tespit edildi. Ne diyeceğimizi ne yapacağımızı şaşırdık. Çok yere gittik farklı konuşuldu biri ameliyat diğeri olmaz geç kalınmış yayılmış diğeri kemoterapi falan filan kafamız çok karıştı. Yer demir gök bakır bunu anlatamam yaşayan bilir herhâlde ne desem boş. Sonra annemle radikal bir karar alıp ne ameliyat olduk nede kemoterapi gördük. Doktor kontrollerimizi düzenli yaptırıp bitkisel gıda kürlerimizi kullanmaya başladık. Aynı zamanda bio-enerji-rezonans da almaya başladık. Köylerden doğal ürünlerle beslenmesine çok dikkat ettik. İstanbul gibi bir yerde doğal ürün bulmak ve getirtmek maalesef biraz maliyetli oluyor. Annemin durumu bizim irkilmemize ve ciddi boyutta araştırmaya itti. Türkiye de hatta yurt dışında bile bir çok konu da araştırma ve analiz yaptık. Kanseri değişik yollarla yenen çok insan olduğunu gördük. Bizde bu yöntemleri denemeye başladık. Maddi manevi ailecek seferber olduk. Allaha şükürler olsun çok iyi sonuçlar almaya başladık. Her sabah ve her akşam anamı evde yaşıyor görmek bana canım oğlum demesi dünyalara bedel. Allahın da izniyle inşallah uzun yıllar yaşayacak. Şu anda her şey çok güzel ve yolunda. Kanserle yaşam ve savaş felsefemiz olmalıdır. Sürekli araştırmalıyız ve yılmamalıyız. Bol bol dua etmeliyiz. Bizim bu yolda başarı elde etmemiz ilk önce yüce Allahımızın şifa vermesidir. Yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.
   İnşallah her şey hayırlara vesile olur. Sağlıcakla kalın.

   Cevapla
 90. Mehmet Z.

  Funda hanım merhaba,
  Mide CA 4. evrede olan babam kemoterapiye yeni başladı. Ancak doktorlar pek umut vermiyor. kemoterapiyle bağışıklık sistemi daha fazla çökmeden, tedavinin başındayken acil olarak Ziya bey'e ulaşmak istiyorum. Halen marmariste midir. gitsek ikna edebilir miyiz aceba tedavi için. Yardımlarınızı bekliyorum. Çok Teşekkürler

  Cevapla
 91. Neslihan Altun

  Funda hanım lütfen sizinle acil irtibata geçip en azından tecrübelerinizden faydalanmaya ihtiyacımız var. maile cevap yazarsanız çok memnun olurum. telefon numaranızı rica edeceğim. Ziya beye ulaşmak için değil bu yazım. lütfen cevaplayınız teşekkürler...

  Cevapla
 92. Tuğçe

  Funda hanım maalesef babama malign melanom(cilt kanseri) teşhisi kondu parotis bezindeki kütleyi ameliyatla aldılar fakat daha sonraki pet cekiminde belinde metastas ortaya çıktı az miktarda da akciğerinde var bu çok hızlı yayılan bi kanser türü ALLAH RIZASI İÇİN bizimle irtibata geçin kendisi daha çok genç, Ziya hocanın ilacına ulaşmamız lazım son çaremiz o kaldı.

  Cevapla
 93. halil inan

  Funda hanım merhaba babama küçük hücreli akciğer kanseri teşhisi konuldu 6 kür kemoterapi ve 30 gün günde iki kez ışın tedavisi uygulandı on beş yirmi gün içerisinde PET-BT çekilecek Ziya Hoca'ya ulaşmak istiyorum fakat bendeki telefon numaralarına ulaşamıyorum yardımcısına ulaştım fakat ben bağlantıyı kestim Ziya Hoca artık hasta kabul etmiyor dedi Ziya Hocaya ulaşmak istiyorum lütfen yardımcı olun şuan Marmaris'te ise daha önce tedavi olmuş bir hastası bizim referansımızla giderseniz mutlaka cevap verecektir dedi lütfen yardım edin

  Cevapla

Siz de yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.