Anvirzel, N.O.İ Hakkında Bilmek İstedikleriniz…

  1. LÜTFEN AMA LÜTFEN “ELİMDE ANVİRZEL VAR. FİYATI 1 MİLYAR 2 MİLYAR” diyen hiç kimseye itibar etmeyin. Allah korusun iyi olacağız diye hem paranızdan hem sağlığınızdan olabilirsiniz. Facebook üzerinde fan sayfası açarak Kanseri Zakkumla tedavi ettiklerini söylüyorlar. Bir hasta yakını aramış “1 kg su 2500 tl, 2 aylık kullanım günde 17 gr” şeklinde reçeteler veriyorlarmış. Sakın arkadaşlar zakkum son derece tehlikeli ve ölümcül bir bitkidir. Ziya Özel bir tıp doktoruydu ve ne yaptığını son derece iyi biliyordu. Bu işi bilmeyenlerin elinde tamamen bir zehir olabilecek bir şeye itibar etmeyin lütfen.
  2. “Kemoterapi ve Anvirzel bir arada kullanılabilir mi?” Kemoterapi alıyorsanız ANVİRZEL kullanamazsınız. Çünkü kemoterapi bağışıklık sisteminizi baskılayarak kanser hücreleriyle savaşırken, Anvirzel bunun tam tersini yaparak bağışıklık sisteminizin kanserli hücreyle savaşması prensibiyle hareket ediyor. İkisini bir arada kullanıyor olmanız ne kemoterapiden ne de Anvirzel’den fayda görmenize sebep olacaktır. Sonuçta sanki hiç bir şey kullanmıyormuş gibi olursunuz.
  3. “Anvirzeli kullanmaya başladım ne zaman sonuç alırım?” 3 aydan önce neticelerini görmeniz çok mümkün değil. Bağışıklık sisteminiz Anvirzel’e olumlu tepki verdi varsayımıyla örnekleyecek olursak. Kanserli hücre günde 100 bin civarında çoğalıyorsa, Anvirzel ilk uygulamaya başladığınızda günde 15 bin kanser hücresini yok ediyor. Kullanmaya devam ettiğiniz sürede Anvirzel’in yok ettiği kanserli hücre sayısı git gide artıyor ve yaklaşık 3 üncü ayın sonunda durum eşitlenip Anvirzel kazanan olursa bu hastalığı yenme şansınız olduğu söyleniyor.
  4. “Salud İntegral güvenilir mi?” Salud İntegral’den ilaç getirten çok hasta var. Biliyorsunuz bende bu süreci yaşamış ve irtibata geçmiştim. Türkiye’den ve dünyanın her yerinden pek çok hastaları olduğunu söylüyorlar. Benim irtibata geçtiğim dönemde Türkiye’de bir aracı yoktu. Fakat sizden aldığım geri bildirimler ve aracı firmanın siteme bıraktığı yorumlardan öğrendim ki artık Türkiye’deki firma ile irtibata geçmeden direk Salud İntegrale ulaşsanız dahi sizi onlara yönlendiriyorlar. Firmanın adını ve telefonunu sitemde prensip gereği yayınlamıyorum. Açıkcası kanser gibi bir konuda tercüme ücreti adı altında yapılan bu ticari yaklaşımı kendi adıma doğru bulmuyorum. Firma hakkında hiç bir fikrim yok ve kendileriyle hiç irtibat kurmadım.
  5. “Salud İntegral’den gelen Anvirzel ile Ziya Özel N.O.İ si arasındaki fark nedir?” Ziya Özel’in N.O.İ ekstresi sıvı haldedir ve enjeksiyon o şekilde yapılır. Salud İntegral’den gelen toz haldedir ve saf su ile karıştırarak kullanılır. Bende sizler gibi bunu merak ederek defalarca Ziya Özel’e sordum. Her defasında onun kendi ilacı olmadığını söylemiştir. Araştırmalarıma devam ettiğimde ulaştığım netice ise şu şekilde: Formül olarak aynı gibi görünmesine rağmen ufak püf noktaları farkı ortaya koyuyor. Salud İntegrali hasta yakını olarak arayıp bilgi alma neticesinde ulaştığım en bariz ayrım karışımın süzülmesi aşamasında karşıma çıktı. Ziya Özel 0.4 mikron gibi bir filtre kullanırken Salud İntegral 0.2 mikron gibi bir filtre kullandığını söyledi. Bu da bana göre şu demek oluyor Salud İntegral’in yaptığı işlemde daha az etken madde diger tarafa geçiyor. Salud İntegral’deki işe yarıyor mu bilmiyorum. Oradan ilacı getirtip kullanan hasta yakınlarından defalarca rica ettim, bu ilaç neticesinde iyi olan varsa lütfen paylaşssın diye. Henüz böyle bir paylaşım gelmedi. Şahsi fikrimi soracak olursanız, Ziya Özel’in ilacına ulaşamıyorsam ve hastalığın erken aşamasındaysam neden olmasın diyorum. Sonuçta etken madde zakkum ve ben bu mucize bitkinin bağışıklık sistemi üzerindeki etkisinden son derece eminim.
  6. “Funda hanım bize ne önerirsiniz ?” Böyle bir konuda size asla bir öneri yapamam. Annem kemoterapi almamıştı ve doktorlar yapacak hiç bir şey yok demişti. Bu durumda bile ben ilacı bulup anneme ulaştırdığımda kardeşim yakamı tutup ” Ne yapıyorsun annemi öldüreceksin” dedi. Kendisine “yaşayacak mı diyorlar sanki ölecek diyorlar zaten” dediğimde ancak kendisine gelip bunu uygulamama izin vermişti. Bu sadece ve sadece kişinin kendi hayatı üzerinde verebileceği bir karardır. Dolayısı ile sizi onu yapın bunu yapın diye yönlendiremem. Ziya Özel’in sitesinde bütün vak’a raporları var. Hepsini okuyup incelemenizi tavsiye ederim çünkü ben yaptım. Bir gün kendi hayatım söz konusu olursa “Anvirzel’den başka bir şey kullanmam” derken bile Allah o günü yaşatmasın bazen tereddüt edebiliyorum. Sizde takdir edersiniz ki bu çok zor bir karar. Çünkü hem kemoterapi yapalım hem bunu yapalım deme şansınız yok. Yolunuzu bu yönde çizerseniz tıbbın kabul ettiği tedavi yöntemini red edeceksiniz.
  7. “Ziya Özel’e nasıl ulaşabiliriz ?” Arkadaşlar Ziya Özel’e ulaşabileceğimiz dönemde Marmaris’e yönlendirme yapıp telefonunu sizlere ulaştırıyordum. Amerika’ya gitti ve kesinlikle hasta kabul etmiyor artık. Benim bildiğim son durum bundan ibaret.Türkiye’de ve Amerika’da nerede olursa olsun ailesi artık daha fazla yorulup hırpalanmasını istemiyor ve bu yönde gelen taleplere cevap vermiyorlar. Benim babam olsa ve bu kadar haksızlığa uğramasına rağmen bu yaşına kadar halen bunu yapmasına bile müsaade etmezdim diye düşünüyorum bazen. Dolayısı ile birisi size “Ziya Özel’den ilaç aldık fiyatı 1 milyar” gibi bir şey söylerse lütfen inanmayın. Bunu niye söylüyorum? Çünkü yaşadık. Bunu defalarca söylemiş olmama rağmen hemde kendisi doktor olan bir hasta yakını bu şekilde dolandırıldı.
  8. Ziya Özel bir kitap yazdı ama basacak bir basımevi bulamadık. Ziya Özel bu süreçte neler yaşadı ve ilaç hakkında bilmek istediğiniz her şeyi http://www.drozel.org/kitap/KitapIcindekiler.html bu linkte bulabilirsiniz.

Burada aklıma gelmeyen başkaca sorularınız olursa ve bilgim dahilindeyse elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Pek çoğunuzla telefonla görüşüyorum, pek çoğunuza mail yazıyorum, facebook, twitter bana her yerden yazıyorsunuz. Bir öğleden sonra hastahane acilinde ağlarken hiç tanımadığım ama bir ümit kendisine ulaşmaya çalıştığım ses telefonun diger tarafında “buyrun Funda hanım size nasıl yardım edebilirim” dediğinde nasıl hissettiğimi bildiğim için mümkün olan her boş anımda size geri dönmeye çalışıyorum. Lütfen sizden de birazcık anlayış bekliyorum. Geçen gün facebook üzerinden gece gece tüm sinirlerimi tepeme çıkaran bu tarz saldırılara da maalesef ki sık sık maruz kalıyorum. Hep söylüyorum bir zamanlar ben sizin yerinizdeydim. Ne demek olduğunu, nasıl hissettiğinizi çok iyi biliyorum. Fakat annemi kaybettiğim günden bu güne kanseri hayatımdan çıkarmayıp ne biliyorsam sizlerle paylaşmaya, yardım etmeye de çalışıyorsam bu yaptığımın bir hata olduğunu bana düşündürmeyin. Her türlü insan var kimi rant peşinde, kimi canının derdinde canının derdinde olan herkesin mümkün olduğunca yanındayım. Saygılarımla…

İlk yorum sizden

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) Doldurmak zorunludur.